Čištění vstřikovacího systému

Dovolujeme si Vám představit novinku v našem Autoservisu 409.

Jedná se o technologii čištění vstřikovacích systému jak dieselových tak i benzínových motorů, pomocí LIQUIMOLY JET CLEAN TRONIC

S tímto plně automatickým čistícím strojem je možné jednoduše a profesionálně čistit všechny směšovací a vstřikovací palivové systémy motorových vozidel. Dále čistí palivové nádrže. Stroj vykonává automatické čistící cykly řízené počítačem.

PRO-LINE čistič dieselových motorů

vysoce koncentrovaná látka pro přímé použití na stroji JET CLEAN, která odstraňuje usazeniny vstřikovacího čerpadla, vstřikovacích trysek a spalovacího prostoru. Zároveň zabraňuje jejich novému usazování. Zlepšuje běh motoru a optimalizuje složení spalin. Snižuje spotřebu paliva a emise škodlivých plynů. Odstraňuje startovací potíže, neklidný chod motoru a pokles výkonu . Vhodný pro všechny typy vstřikovacích systémů (Common Rail, PD – čerpadlo tryska).

PRO-LINE čistič Benzínových motoru

vysoce koncentrovaná látka pro přímé použití na stroji JET CLEAN. Odstraňuje usazeniny ze vstřikovačů a sacích ventilů, zapalovacích svíček, a rovněž i ze spalovacího prostoru. Zlepšuje běh motoru a optimalizuje složení směsi. Odstraňuje startovací potíže, neklidný běh motoru a špatnou reakci na přidání plynu.. Snižuje spotřebu a emise výfukových plynů. Vhodný pro všechny typy vstřikovacích systémů.

Cena čištění:

DIESEL 1690 Kč
BENZÍN 1890 Kč